Scroll to top
Dariusz Jagieła
Podaj

Aneta BOLANOWSKA


Dariusz Jagieła - 15 października 2018 - 0 comments

Aneta Bolanowska – kandydatka do Rady Miejskiej – w okręgu 2 – na liście wyborczej pozycja 4.

Ukończyła  magisterskie studia ekonomiczne o specjalizacji rachunkowość jednostek gospodarczych. Swoją pracę  zawodową rozpoczęła w NBP, po czym pracowała w BZWBK. Od roku 2004 do nadal prowadzi własną działalność gospodarczą. Jej hobby to książka, ogród i dobra muzyka. Jest mężatką, ma dwoje dzieci. Syn ukończył już studia i usamodzielnił się, wykonuje pracę programisty. Córka  jeszcze kontynuuje naukę na magisterskich studiach na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Biotechnologii..

Odniosłam w życiu duży sukces – mówi o sobie – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, chociaż nie było lekko. Wsparciem dla mnie zawsze była najbliższa rodzina i grono przyjaciół. Niejednokrotnie przekonałam się że najważniejsza jest rodzina, przyjaciele, miłość, szacunek i partnerstwo. Mam przekonanie, że mimo wielu, wynikających z natury rzeczy różnic między mieszkańcami Ząbkowic Śląskich możemy tworzyć przyjaźnie, a na pewno mieć dla siebie dużo empatii, szacunku i partnerstwa w każdym  działaniu. Wystarczy do tego choćby dobra wola, bo ten kto słucha ze złą wolą, nie słucha. Słuchać naprawdę to postawić się na miejscu mówiącego, wczuć się w to co przeżywa, okazać mu empatię.

#CodziennieDlaZąbkowic – Aneta Bolanowska – okręg 2 / pozycja 4

Aneta Bolanowska kandydatka na radną Rady Miejskiej i Dariusz Jagieła – kandydat na burmistrza Ząbkowic Śląskich #CodziennieDlaZąbkowic #101PomysłówDlaZąbkowic #Wybory2018 #ZąbkowiceŚląskie

Opublikowany przez 101 pomysłów dla Ząbkowic – Dariusz Jagieła Niedziela, 14 października 2018