Scroll to top
Dariusz Jagieła
Podaj

Szczera rozmowa o Ząbkowicach jest potrzebna codziennie


Dariusz Jagieła - 18 października 2018 - 0 comments

Dariusz Jagieła przez kilkadziesiąt minut odpowiadał na pytania stawiane przez mieszkańców, którzy przyszli dzisiaj wieczorem na drugą debatę kandydatów na burmistrza Ząbkowic Śląskich.

Po krótkim przypomnieniu filarów programu wyborczego: praca, zdrowie, mieszkania i rodzina oraz niekonwencjonalnym wstępie o „Wiktorii, która nadejdzie w niedzielę”, nasz kandydat udzielał odpowiedzi na każde zadane mu pytanie. Niestety na rozmowę z ząbkowiczanami nie przybyli Grażyna Sobór i Marcin Orzeszek, mimo wystosowanych do nich pisemnie zaproszeń.

„Jakie działania podejmie Pan, żeby nasze miasto nie wyludniało się?”. „Co sądzi Pan o budowie krytego basenu i czy nas stać na taką inwestycję”. „Jaki ma Pan plan na zatrzymanie procesu degradacji wsi, którego dokonuje obecna władza w imię pseudooszczędności?” „W jaki sposób chce Pan zwiększyć perspektywy oraz zapewnić przyszłość młodzieży po szkole średniej w Ząbkowicach?” „Jak ocenia Pan oszczędzanie na oświacie, zwłaszcza niepublicznej i jak to wpływa na rozwój naszych najmłodszych obywateli?” „W jaki sposób godzić działania na rzecz młodzieży z działalnością skierowaną do seniorów?” „Proszę wyrazić stanowisko wobec planów zagospodarowania budynku po byłym gimnazjum nr 2”. „W jaki sposób będzie Pan sobie dobierać zastępców i ilu ich będzie?” „Skąd pochodzą środki na finansowanie Pańskiej kampanii wyborczej?” „Co skłoniło Pana do kandydowania na burmistrza Ząbkowic Śląskich”.

To tylko niektóre z pytań, na jakie wyczerpująco odpowiadał Dariusz Jagieła. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z dzisiejszego spotkania i rozmowy o Ząbkowicach z ząbkowiczanami. Na zakończenie nasz kandydat na burmistrza podziękował za dotychczasowy przebieg spotkań, rozmów z mieszkańcami naszej gminy. Podziękował też kandydatom na radnych, którzy włączyli się w przedsięwzięcie pod hasłem 101 Pomysłów dla Ząbkowic. Zaprosił do udziału w wyborach, jakie odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r.

Druga debata kandydatów na burmistrza Ząbkowic Śląskich – 18.10.2018

Druga debata kandydatów na burmistrza Ząbkowic Śląskich – na spotkanie przybył Dariusz Jagieła, nie przybyli Grażyna Sobór i @Marcin Orzeszek . #dzieje_się_teraz #to_co_widzimy_na_żywo #Wybory2018Widzów przepraszamy za usterki w trakcie transmisji i obrót obrazu – staraliśmy się nie przerywać relacji. Pracujemy nad poprawą kolejnych przekazów live.

Opublikowany przez Zabkowice4YOU.PL Czwartek, 18 października 2018