Scroll to top
Dariusz Jagieła
Podaj

Znamy już wyniki wyborów samorządowych


Dariusz Jagieła - 22 października 2018 - 0 comments

Szanowni Państwo, znamy już wyniki wyborów samorządowych, które wyznaczyły tor Gminie Ząbkowice Śląskie na pięć lat.

Dziękuję Paniom i Panom za zaufanie wyrażone w głosowaniu. Dziękuję tym, którzy okazali cywilną odwagę kandydując do Rady Miejskiej. Razem przedstawialiśmy odpowiedzialny i ambitny plan rozwoju naszej gminy. Nie stracił ważności, choć będzie go znacznie trudniej realizować. Będziemy oczekiwać, że w nowej kadencji znajdzie się przestrzeń wymiany opinii i otwartego dialogu, jakiego odmawiano Ząbkowiczanom przed wyborami.

Nie uzyskaliśmy poparcia dostatecznego, by przejąć odpowiedzialność za dobro wspólne ząbkowickiego samorządu. Do Rady Miejskiej z naszej listy wyborczej weszli: Pani Jadwiga Smarżyk i Pan Franciszek Gawęda. Odpowiedzialność za losy naszej gminy spoczywa teraz na tych, którzy wygrali wybory. Gratulujemy wyniku wyborów i zapowiadamy, iż będziemy oczekiwać spełnienia wszystkich obietnic hojnie składanych w trakcie kampanii wyborczej.    

Dziękuję tym z Państwa, którzy głosowali na mnie w wyborach na burmistrza i na radnego. Oba wyniki, choć niekorzystne dla mnie osobiście, nie zniechęcają mnie do pracy na rzecz społeczności gminnej, jaką na co dzień tworzymy. Ufam, że nie zabraknie nam wszystkim woli dalszego działania na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie.

Pozostaję z szacunkiem

Dariusz Jagieła